doporučujeme nákupy v EU Naše tipy a informace Přehled služeb Objednávka Ceník Jak to funguje? Rady, tipy, informace Kontakt
© Assistbuy 2017
e-Shopping  Nakupování po internetu je lákavá věc, ale obnáší také mnohá úskalí. Vyžaduje to perfektní znalost jazyka a mnohdy je nevyhnutelnou překážkou absence nějakého platebního nástroje nebo účtu vzahraničí. Rovněž dodávka zboží na adresu v CZ může být pro mnohé zahraniční obchodníky nezdolatelnou překážkou. Toto vše s námi odpadá! Zajistíme veškerou komunikaci v cizím jazyce, provedeme bezpečnou platbu a zajistíme dodání zboží na naši pevnou adresu v SRN. Převezmeme rizika spojená s platbami po internetu a ochráníme vás před nechtěnými registracemi na různých e-shopech a portálech. Pomůžeme vám s výběrem vhodného a spolehlivého obchodníka. Tato část vám poslouží jako malý průvodce oceánem internetových nabídek.
eBay a Amazon  Jedněmi z nejznámějších portálů pro nákup spotřebního zboží je eBay nebo Amazon. První z nich se specializuje zejména na aukce (něco jako naše AUKRO). Není ale zvláštností, že se prodává i nové zboží systémem “KUP HNED”. Na tomto portále je ale zapotřebí opatrnost, zejména pokud jde o umístění zboží. V poslední době se velmi často stává, že prodávající se tváří jako německý e-shop, zboží jde ale z Hong-Kongu nebo Koreje. Následkem toho je nežádoucí celní řízení a poplatky spojené s úhradou cla a DPH v zemi doručení. V případě Amazonu platí totéž, navíc je třeba dát pozor na to, zda “nebrouzdáte” po americké verzi, která se opticky od evropské moc neliší, ale pro příjem zboží z USA platí podobné restrikce, jako z Asie. Pravděpodobně se nevyhnete celním poplatkům, zejména platbě DPH. Na to pozor! Nejlépe, když zadáte do prohlížeče rovnou adresu s koncovkou DE, například: WWW.AMAZON.DE  nebo WWW.EBAY.DE
Móda a trendy  Pokud hledáte módní trendy, můžete navštívit relativně nový portál Zalando. Přesto, že Zalando je evropský portál, doporučujeme brouzdat v Německé verzi na WWW.ZALANDO.DE  Najdete zde celou řadu oblečení pro mladé.
EU 4 325 675 km² Počet obyvatel: 496 miliónů Členské státy: Belgie Bulharsko Česká republika Dánsko Estonsko Finsko Francie Irsko Itálie Kypr Litva Lotyšsko Lucembursko Maďarsko Malta Německo Nizozemsko Polsko Portugalsko Rakousko Rumunsko Řecko Slovensko Slovinsko Spojené království Španělsko Švédsko
Hračky Na dětském portále WWW.SPAR-TOYS.DE nejdete spoustu hraček pro děti ale i užitečných potřeb pro mimina. Vybírat můžete podle ceny, nebo oblíbenosti. Tato internetová prodejna je spíše pro nižší věkové kategorie.
Elektronika Léty prověřený WWW.CONRAD.DE je jedním z největších prodejců elektrosoučástek a elektroniky vůbec. Koupíte zde jak úspornou žárovku, tak i třeba počítač. Zajímavé je, že společnost Conrad je i na českém trhu, ale zdaleka nenabízí ten samý široký sortiment, jako v SRN
kliknutím na logo se dostanete na příslušný portál
Vyhledávání zboží Pokud nevíte, kde začít hledat, můžete se pokusit vyhledat zboží přes speciální server WWW.KELKOO.DE  Tento portál shromažďuje relevantní informace o nabídkách v různých e-shopech a cenách, které pak zobrazí. Stačí do velkého vyhledávacího okna napsat název zboží a stisknout enter. Není třeba připomínat, že obecné názvy je třeba zadávat v němčině, nebo alespoň v angličtině (příklad - mobilní telefon = mobilfunk, Handy, cellular phone, mobilphone atd). Vžitý název, jako třeba iPhone můžete zadat rovnou.
Hledáte boty?  Zajímají vás boty? Navštivte portál SPARTOO.DE. Najdete zde velký sortiment obuvi pro všechny věkové kategorie a módní styly. Na své si přijdou jak milovníci romantické módy, tak i obdivovatelé stylu “Rock´n Roll”
Všehochuť Podobně jako na Amazonu najdete všechno možné také na serveru WWW.YATEGO.COM - od módních doplňků až po sportovní náčiní nebo hračky, či potřeby pro vaši dílnu.
Omezené nabídky Na serveru WWW.SHOPPING.DE najdete převážně potřeby pro domácnost, zahradu, koníčky a pod. Systém prodeje funguje tak, že se nabízejí časově a množstevně omezené masivně zlevněné kontingenty. Nabízejí se zde ale také zážitkové zájezdy pro dvě osoby po Evropě. Můžete si tak zakoupit cestu třeba s lístkem na muzikál v Berlíně.
Všechno možné Na WWW.BILLIGER.DE najdete opět záplavu všeho potřebného do zahrady, na auto, do kuchyně a podobně. Nabízejí se zde i výhodné zájezdy. Stačí vybrat co vás zajímá, zkopírovat odkaz z prohlížeče a zaslat v našem formuláři. My se postaráme o zbytek!
Rady, tipy, informace
Home - profesionální asistenční podpora při nákupu v zahraničí - ASSISTBUY asistenční-nákup-poradce